СКЛАДНІ ПЛАСТИКОВІ КОНТЕЙНЕРИ НАТЕКО

Наші контейнери можна використовувати для перевезення різних груп товару, таких як: овочі, фрукти, молочна продукція, м'ясні та ковбасні вироби, яйця, консерви, кондитерські вироби та інше. Перш за все дана послуга буде цікава постачальникам продукції в торговельні мережі України.

Компанія заснована в 2012 році і на даний момент є найбільшою в Україна організацією, що надає послуги з оренди оборотної пластикової тари.

Якість

Складні пластикові контейнери виготовлені з первинної сировини і сертифіковані для роботи з продуктами харчування.

Замовлення тари

Для отримання тари потрібна тільки ваша заявка. Ви зможете забрати ваше замовлення в наших депо, або ми доставимо замовлення за вказаною адресою.

Галузі

Наша послуга може знайти застосування в будь-якій галузі, а поки найбільшою популярністю користується для упаковки плодоовочевої, молочної продукції, м'яса та м'ясопродуктів.

Складні контейнери

Ми пропонуємо в оренду складні контейнери, які спроектували і виробляємо самі. конструкція контейнерів забезпечує збереження свіжих продуктів під час транспортування і максимально можливе використання обсягу фургону або складу.

ПАРТНЕРИ

Нашими партнерами є такі лідируючі торгові мережі, як: «Сільпо», «Novus», «АШАН», «АТБ», «METRO», «EKO», «FOZZY», «ФОРА», а також успішні національні виробники і постачальники.
klass
novus
arsen
fresh
eko
kvartal
soyuz
alyans
express
atb
ashan
silpo
velika-kishenya
metro
billa
varus
fozzy
fora